Giriş   English

Fizmon’un Expo 2016 Antalya’da
mobilite ile nasıl bir
değer oluşturduğunu keşfedin

Expo 2016 Antalya için kişiselleştirilmiş bir deneyim ve analiz imkanı sunan, Fizmon platformu ile paralel çalışan 5000 BLE Beacon cihazının kurulum zorluğunu nasıl aştığımıza tanık olun.
Kişisel ihtiyaçlara göre düzenlenmiş mobil uygulama ve dijital harita aracılığı ile yüzlerce farklı içerik paylaşımında bulunan, iç & dış mekan ve görme engelli navigasyonu ile birlikte detaylı somut analiz sağlayan, 5000 cihazdan oluşan bir Beacon ağı düşünün. 1,2 milyon metre karede milyonlarca ziyaretçi için işleyen böylesine güçlü bir sistemin nasıl tasarlandığnı ve kurulduğunu Fizmon platformu ile keşfedin.

DETAYLAR

Lorem ipsum dolor
sit amet,
consectetur .

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

DETAYLAR