Giriş   English

S.S.S

Fizmon, özelleştirilmiş ve markamın logosunu içeren bir mobil uygulama sunuyor mu?

Evet. Fizmon; marka algınızı ve logonuzu içeren, size özel geliştirilmiş özellikler barındıran bir mobil uygulama sunmaktadır.

Sanırım mekan uygulamam için bahsedilen özelliklerin tümüne ihtiyacım olmayacak. Yalnızca ihtiyacım olanları seçebiliyor muyum?

Evet. Fizmon modüler bir yapıya sahiptir. Kendi mekan mobil uygulamanız için gerekli olacak özellikleri seçebilirsiniz. Bunun dışında, ihtiyaçlarınızı analiz ederek size en uygun kombinasyonları ve seçenekleri sunmaya özen gösteriyoruz.

Indoor navigasyon modülünüzü gördüm. Bunun için hangi teknoloji kullanılıyor? Herhangi bir donanım gerekiyor mu?

Minimum donanım gereksinimi ile en etkin indoor konumlandırmayı gerçekleştirebilmek için kendi algoritmalarımızı kullanıyoruz. Indoor navigasyon modülümüz için de düşük enerjili bluetooth beacon cihazları kullanıyoruz.

Mekanımın iç haritası bulunmuyor. Haritalandırma için başka bir şirket bulmalı mıyım?

Hayır, Fizmon anahtar teslim bir çözüm sunmaktadır. Mekanınızı haritalandırma servisini de sunuyoruz. Bunun için gereken tek şey ise CAD dosyaları. Ardından, bu dosyaları konuma duyarlı dijital haritalara dönüştürüyoruz.

Beacon cihazlarının kurulumunu kim gerçekleştiriyor?

Gereksinimlerinize göre, tüm beacon cihazlarının saha araştırmasını ve kurulumunu Fizmon yapıyor. Bu süreç, indoor navigasyon modülü isteğinizde, konum bazlı içerik paylaşma modülü için gereken kuruluma nazaran daha zahmetli bir iş oluyor ve biraz daha vakit alıyor.

Mekanım ile ilgili başka ihtiyaçlarım var ve bunları modülleriniz arasında göremedim. Ayrı olarak mobil uygulamamda görmek istediğim özellikleri ekleyebiliyor musunuz?

Evet, bunu yapmamız mümkün. Size özel ihtiyaçlarınıza ait çözümler geliştiriyoruz ve bunları markanıza ait mobil uygulamanıza entegre ediyoruz.

Mekanımda hali hazırda bulunan beacon cihazlarım var. Var olanları kullanabiliyor musunuz?

Fizmon tarafından geliştirilen mobil uygulamanız için hangi modülleri istediğinize bağlı olarak, evet kullanabiliyoruz. Navigasyon ve Analytics modülleri, yeni ve bizim tarafımızdan sağlanacak olan beacon cihazları gerektirebilir, fakat konum bazlı içerik paylaşımı ve bazı diğer modüller için var olan beacon cihazlarınızı kullanabiliyoruz.

Fizmon, hem IOS hem de Android platformları için uygulama geliştiriyor mu, uygulamalar her iki platformu da destekliyor mu?

Evet. Her iki platform ile de uyumluyuz ve “yerel” mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Yazılım Geliştirme Kiti’niz (SDK) hazır mı?

Bunun üzerinde çalışmalarımız devam etmekte. 2016’nın ortalarında çıkarmayı düşünüyoruz.

Mekanım için yalnızca Fizmon Analytics servisinizi kullanabiliyor muyum? Bunun için Fizmon mobil uygulamasına ihtiyacım var mı?

Evet, Fizmon Analytics ayrı olarak da edinilip kullanılabiliyor. Hem Analytics hem de mobil uygulamayı edinme gibi bir zorunluluk taşımıyor. Fizmon Analytics’i kullanabilmek için bir mobil uygulamaya ihtiyacınız bulunmuyor. Daha fazla bilgi edinmek için bize yazın!