Giriş   English

İç Mekan Navigasyonu:
Birebir İç Mekan
Navigasyonu

İç ve dış mekan haritanızı Fizmon ile dijitalleştirin. CAD ve JPEG dosyalarınızı markanızın yepyeni veya daha önceden bulunan uygulaması için konum bazlı dijital haritalara dönüştürün.

Tesisinizin iç mekanında yönlendirmeler içeren iç mekan navigasyonu ile tanışın. Ziyaretçilerinize mobil navigasyon aracılığı ile kendi ilgi noktalarına ulaşma keyfini yaşatın.

Mekanınızda aranabilir ve ulaşılabilir kılmak istediğiniz ilgi noktalarını yaratın ve misafirlerinize kendileri için önemli olan şeyleri keşfetme ve aradıklarına ulaşma deneyimini sunun.

Point Me:
Gerçek Zamanlı
Konumlandırma

“Point Me” özelliğini aktifleştirerek misafirlerinize nerede olduklarını etkin bir biçimde bildirin.

Gerçek zamanlı konum bulma teknolojisi “Point Me” ile yeni fırsatlar yaratın. Kampanyaları ve lokasyon bazlı içerikleri tam zamanında, konum olarak yakındaki ilgi noktalarına göre kullanıcılar ile buluşturun.

Ziyaretçilerinizin iç mekan konumlarını arkadaşlarıyla paylaşmalarına olanak tanıyın. Böylece birbirleriyle buluşmalarını kolaylaştırarak mekanınızı sosyal hale getirin.

Kampanya ve Konuma
Özel İçerikler

Fizmon tarafından hazırlanan mekan uygulamanız ile yakındaki misafirlerinize anlık bildirimler aracılığıyla bağlanın. IBeaconlar ile entegre anlık bildirimlerinizi, cloud destekli Fizmon CMS paneli üzerinden yalnızca dakikalar içerisinde yaratın. Hedef kitlenize, nerede ve ne zaman isterseniz ulaşın.

Mekan uygulamanızın kullanıcıları için içerik mesajları tanımlayın. Ziyaretçilerinizle etkileşime geçmek için ilgi noktalarına uzaklıklarına göre farklı türde mesajları Fizmon CMS platformu üzerinden yaratabilir, ses destekli içeriklerle konum mesajlarınızı destekleyebilirsiniz.

Yakındaki ziyaretçilerinize ilgi noktalarıyla ilgili, IBeaconlara bağlı sınırlı teklifler sunarak yeni alışveriş fırsatları yaratın. Bu satın alma teklifleri ve kampanyalar ile fırsatları kazanca dönüştürün. Yatırımınızın getirisini POS entegrasyonu ile ölçün ve sonuçlarınızı değerlendirin.

Markanıza Özel
Mobil Uygulama

Fizmon, markanıza özel yepyeni bir mobil uygulama sağlıyor. Üstelik tamamı ile sizin markanızın bakış açısı ve ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir mobil uygulama. Benzersiz ve yeni tasarımlar sunan uygulama ile kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatın.

Özel geliştirilen iOS ve Android uygulamaları ile yüksek performans beklentilerini karşılayın.

Fizmon, mekanınıza özgü ihtiyaçları karşılamak için benzersiz özellikler sunan çok yönlü bir platformdur. Oteller, havaalanları, alışveriş merkezleri ve fuar alanları için mekan bazlı özellikler geliştiren Fizmon, bu yönüyle anahtar teslim bir çözüm teşkil etmektedir. Ziyaretçilerinize yepyeni bir deneyim imkanı sunan Fizmon, mekanınızı interaktif bir yere dönüştüebilecek tek platformdur. Mekanınızın potansiyelini Fizmon platformu ile keşfetmeye bugünden başlayın.

Üstün Mobil Özellikler ile
Mekanınızı Yeniden Tasarlayın

Mobilin gücünü mekanınıza taşıyın ve insanlarla mekanınız arasındaki sinerjiye yeni bir bakış açısı getirin.

Rezervasyon

Mekanınızdaki insanlar sipariş vermeye veya rezervasyon yaptırmaya sık sık ihtiyaç duyar. Mekan uygulamanızda kullanıcılarınıza, ofis binanızdaki bir toplantı odasından tutun tatil köyünüzdeki a la carte restorana kadar aklınıza gelebilecek her birimi, kolayca ve başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan, mobil olarak rezervasyona açın. Böylece rezervasyon prosedürlerinin zorluğunu ortadan kaldırın ve sorunsuz bir planlama platformunda rezervasyonları yönetin.

Mobil Anket

Mobil anket özelliği ile ziyaretçilerinizin sesine kulak verin ve en önemli geri bildirimleri mekanınızı daha iyi bir yer haline getirmek için kullanın. Mobil anket, hakkınızdaki görüşleri öğrenmenin en hızlı yolu. Ziyaretçileriniz için görüşlerini bildirmek ve sorularınızı yanıtlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kendi sorularınızı yaratın, cevaplarınızı toplayın ve Fizmon CMS panelinde sonuçlarınızı rapor formatında değerlendirin. Üstelik anketlerinizi, mekanınızdaki IBeaconlara bağlayıp istediğiniz an aktif hale getirebilirsiniz. Katılımcı, misafir veya müşterilerin oluşturduğu verileri dinleyerek gelecek ile ilgili kararlarınızı bugünden akıllı bir biçimde kurun.

Kalabalık Yönetimi

Kalabalık kitleleri dikkatli bir biçimde analiz edilip yönetilmelidir. Fizmon Analytics, özellikleri ve yoğunluk haritaları ile ziyaretçilerinizin hareketlerini canlı olarak öğrenmenizi sağlar. Fizmon, çalışanlarınızın gerçek zamanlı konumlarını da takip ederek görevlendirme önceliği olan konumlara çalışan yönlendirmeyi kolaylaştırır. Üstelik raporlama sistemiyle de mekanınızın ilgi noktalarını görünür kılar ve stratejik dizayn kararlarınıza ışık tutar.

Mobil Check-in

Check-in işlemleri -özellikle yoğun sezonlarda- epey zaman alabilir ve ziyaretçilerinizde kötü bir ilk izlenim bırakabilir. Öncelikle bir otel işletiyorsanız, misafirleriniz mümkün olan en kısa sürede odalarına ulaşmak ve vakitlerini iyi değerlendirmek ister. Fizmon’un sunduğu mobil check-in özelliği ile bu sorunu ortadan kaldırın ve misafirlerinize hiçbir sıra olmadan check-in imkanı tanıyın.

Size Özel Ekranlar

Fizmon, size özel gereksinimlere göre tasarlanabilen esnek bir platformdur. Analistler iş süreçlerinizi gözden geçirdikten sonra eklenebilecek yeni özellikler hakkında öneriler sunar, ardından Fizmon geliştiricileri markanızın uygulaması için yeni eklenti ve fonksiyonlar yaratır. Sonuç olarak, tamamen size özel, markanızın mobil platformunu elde etmiş olursunuz.

Oyunlaştırma

Fizmon oyunlaştırma özelliği, mekanınıza en iyi uyan senaryoları büyük bir özenle tasarlayarak ziyaretçilerinizin mekanın sunduğu servislerle kolayca ve eğlenceli bir biçimde buluşmasını sağlar. Kullanıcılar, sizin tanımladığınız aksiyonlara göre puan veya eşya toplar. Böylece tesisleriniz, ziyaretçilerinizin etkileşime geçebileceği cazip bir yer hale gelir. Oyunlaştırma özelliği sayesinde Fizmon, etkinlikleriniz ve mekanınız için dijital bir marka ve başarım algısı sunar.

Networking

Mekanınız sosyal bir yer. Fizmon networking özelliği ile insanların birbiriyle kolayca etkileşim ve iletişim kurmasına olanak sağlayın. Özellikle bir Fuar alanı veya gösteri merkezi yönetiyorsanız, asıl önemli olan ziyaretçilerinizin potansiyel yeni ortaklarıyla etkileşime geçmesidir. Fakat, ziyaretçilerinizin yeni insanlarla tanışması ve iletişime geçmesi o kadar da kolay olmayabilir. Fizmon, yeni jenerasyon networking araçlarıyla katılımcılarınız ve ziyaretçileriniz arasında bir köprü kurarak etkinliklerinizin unutulmaz ve başarılı olmasını sağlar.

Personel Takibi

Fizmon Analytics ile gün içindeki personel aktiviteleriniz hakkında bilgi toplayın. Böylece “Kim, ne kadar süreyle, ne yapıyor?” gibi basit görünen fakat önemli bir sorunun cevabı hakkında detaylı bir fikre sahip olun. Personel takip modülü ile çalışanların saha içindeki performansını geliştirmeyi ve iş yeri kontrolünü sağlayan, kullanımı kolay, bulut tabanlı ve çok yönlü bir analiz sistemidir.

Görme Engelli Navigasyonu

Fizmon’un Beacon cihazları tarafından tetiklenen sesli içerikler, görme engellilerin navigasyonu için mekanınıza göre tasarlanmıştır. Siz de görme engeli olan ziyaretçilerinize, mekanınızda sıkıntı çekmeden ve rahatça vakit geçirme şansı tanıyın.

Mobil Bilet

Fizmonun sunduğu ve ziyaretçilerinizin mekanınıza ziyaretleri öncesinde doldurabileceği mobil uygulama içi kayıt sistemi ile QR Kodu içeren mobil bir bilet oluşturun. Ziyaretçilerinizin mekan ziyaretlerini kolayca ve hızlıca bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlayın. Böylece ziyaretçilerinizi vakit kaybından kurtarın ve daha keyifli bir ziyaret geçirmelerine olanak verin.

Mekan Servisi ile Çift Yönlü Mesajlaşma

Mekanınızın ziyaretçileri, bazen aradıkları bilgiye ulaşmakta veya yaşadıkları ufak sorunları çözmekte zorluk yaşayabilirler. Tam bu anlarda, mekan servisinizden yetkili bir personel ile, sorunlarını çözebilecek birisiyle iletişime geçme ihtiyacı hissederler.

Misafir Aktivite Yayını: Mekanınızın Sosyal Medyası

İnsanların sosyalleştiği sosyal bir zamanda yaşıyoruz. Kişisel anları paylaşarak sosyal bir görünüme sahip olmak, içinde bulunduğumuz jenerasyonun modası haline gelmiş bulunmakta. Bu yüzden sosyal medya modası sınır tanımıyor ve her yerde.

AJANDA

İnsanların sosyalleştiği sosyal bir zamanda yaşıyoruz. Kişisel anları paylaşarak sosyal bir görünüme sahip olmak, içinde bulunduğumuz jenerasyonun modası haline gelmiş bulunmakta. Bu yüzden sosyal medya modası sınır tanımıyor ve her yerde.

SİPARİŞ

İnsanların sosyalleştiği sosyal bir zamanda yaşıyoruz. Kişisel anları paylaşarak sosyal bir görünüme sahip olmak, içinde bulunduğumuz jenerasyonun modası haline gelmiş bulunmakta. Bu yüzden sosyal medya modası sınır tanımıyor ve her yerde.

POL YÖNETİMİ

İnsanların sosyalleştiği sosyal bir zamanda yaşıyoruz. Kişisel anları paylaşarak sosyal bir görünüme sahip olmak, içinde bulunduğumuz jenerasyonun modası haline gelmiş bulunmakta. Bu yüzden sosyal medya modası sınır tanımıyor ve her yerde.

APPMAKER

Size Özel

Mobil Uygulama


Kendi mobil uygulamanız için en iyisini kendiniz seçin. Navigasyon, Point Me ve Lokasyon Bazlı İçerik İletme gibi özellikler hem AppMaker hem SDK’lar için ayrı ayrı kullanılabilir ve CMS panelinden yönetilmektedir. Fizmon platformu, geliştirmek için normalde binlerce saat kodlama gerektiren çok yönlü özellikleri sizlere sunar. Özel algoritmalar sayesinde gelişmiş özellikler, kendi ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanabilir. Cloud bazlı Fizmon CMS paneli sayesinde iOS ve Android uygulamalarınızda yarattığınız içerikleri anında, hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Böylece sizin için tasarlanmış mobil uygulamanızın içeriklerini kolayca yönetebilirsiniz.

SDK

POWER YOUR EXISTING APP

WITH FIZMON SDK


Var olan mobil uygulamanızı Fizmon gücüyle yeniden yaratın. İç Mekan Navigasyonu, Point Me, Lokasyon Bazlı İçerik Paylaşma gibi özelliklerden birini veya hepsini seçerek ziyaretçilerinize aradıkları uygulamayı oluşturun. Geliştiricilerin entegre edebileceği birçok seçeneğin bulunduğu Fizmon platformu ve süreç hakkında her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEKTÖRLER

HAVAALANI

Fizmon, aranabilir ve mobil alanlar yaratmanıza yardımcı olan çok yönlü bir platformdur. Havaalanları ise yolcuların mobiliteden en çok yararlanabileceği komplex yapılardır.

Fizmon tarafından geliştirilmiş uygulamalar, yolcuların konumunu ve uçuşlarına kalan süreyi tam olarak bilmektedir.

Doğaları gereği ulaşım merkezleri ciddi operasyonel problemlere yol açabilen, tahmin edilemez yolcu trafikleriyle karşılaşırlar.

Havaalanları, iş adamları ve iş kadınlarının kendilerine özel keyifle vakit geçirebileceği alanları en iyi şekilde sunmayı hedefler. Fizmon, VIP deneyimini başka bir boyuta taşıyacak benzersiz yenilikler sunmaktadır.

SEKTÖRLER

SERGİ

Fizmon, geliştirdiği yeni nesil ağ kurma araçları ile katılımcı-ziyaretçi bağını en üst seviyeye çıkararak etkinliklerinizi başarılı ve unutulmaz kılar. Fizmon Beaconları ile donatılmış premium standlara sahip katılımcılar, mobil uygulama üzerinden paylaşılan mikro lokasyon bazlı mesajlar ile hedef kitlelerine kolaylıkla ulaşabilir ve böylece standlarına yoğun bir ziyaretçi akışı sağlayabilirler.

Fizmon, fuar katılımcılarına marka algılarını etkinlik sonrasında da sürdürebilmeleri için önemli bir imkan sunar. Katılımcılar Fizmon sayesinde IOS veya Android uyumlu Bluetooth Smart Ready cihazları ile isim, şirket adı gibi iletişim bilgilerini ziyaretçilerle değiş tokuş etme şansını yakalar.

Fizmon, dijital iç mekan haritaları ve Bluetooth bazlı konumlandırma sunarak fuar alannızı keşfedilebilir bir mekan haline getirir. Mobil uygulama dahilinde bulunan iç mekan navigasyonunun “Yolu Göster” özelliği ile katılımcılarınız ve standlar kolayca keşfedilebilir ve bulunabilir.

Fizmon’un iç alan sensörleri sayesinde ziyaretçilerinizin fuar alanında fiziksel olarak gezinme şekillerini tıpkı websitenizin tıklanma akışını gözlemleyebileceğiniz gibi gözlemleme şansını yakalayın.

SEKTÖRLER

PERAKENDE

For retail engagement, Fizmon powered mobile apps can provide a unique and memoriable shopping experience. You can create sophisticated campaigns that target your entire audience or individuals and engage them along their purchase path in real time. Moreover, The retailers can deliver offers to customers mobile phones based on their in store location and personal opt-in preferences.

Fizmon indoor navigation module can give your customers a real time positioning on your store map to browse your store in a unique way. They can search for a specific product or category and Fizmon mobile app will navigate them to the exact point where the desired products are located.

The future of retail depends on shopper behaviour data and this is exactly what we capture and analyze with Fizmon Analytics module. Fizmon analytics brings the technology to measure shopper data across different channels. The store of the today & future will be powered by real-time analytics technologies that understand shopper behavior across the entire shopping journey Fizmon analytics is enabling you to gain deeper insights about shoppers at the door and throughout the journey to purchase.

SEKTÖRLER

OTEL

Her otelin yeni ve modern misafir beklentilerini karşılaması gerekmektedir. Günümüzün misafirleri, gerçek zamanlı ve benzersiz deneyim peşinde. Fizmon, oteller ile misafirleri birbirine bağlayarak hızlı değişen misafir beklentilerini karşılamak için geliştirilmiş, kurulmaya hazır anahtar teslim bir çözümdür.
Teklif sunmak tam anlamıyla zamanlama, davranış ve tasarımın doğru birleşimiyle oluşan bir konsepttir. Fizmon otel uygulamaları ziyaretçilerinize özel teklifleri sunabilmeniz için size en iyi ve en özel yolu sunar.
Fizmon mesajlaşma modülü sayesinde misafirlerinizle her zaman mobil olarak iletişime geçme şansını yakalayın. Misafirlerinizle iletişime geçmenin en kolay ve en hızlı yolunu sizlere sunan Fizmon, mekan uygulamanız aracılığıyla müşterilerin resepsiyon ile istedikleri yerde ve istedikleri anda iletişime geçebileceği bir WhatsApp deneyimi oluşturuyor.

Misafirlerinizi vakit kaybından koruyun ve daha ilk andan iyi bir izlenim oluşturun. Mobil check-in özelliği, dijital otelcilik yaklaşımının olmazsa olmazlarından biri olarak öne çıkmaktadır.

SEKTÖRLER

MÜZE

Fizmon, mikro lokasyon duyarlılığı ve zengin içerikli özellikleriyle müzeleri ziyaretçileriyle, ziyaretçilerin kendi akıllı telefonları aracılığı ile bağlar. Müzenizi ziyaretçileriniz için daha eğlenceli ve interaktif bir yer haline getirebilecek pekçok yeni uygulama ve etkileşim yaratabilirsiniz. Fizmon; size, markanıza ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış tek bir mobil uygulama üzerinden size uygun olan bütün özellikleri sağlar.

Araştırmalara göre iç mekan navigasyonu, müze ziyaretçileri için favori özellik haline gelmektedir. Ziyaretçiler, istedikleri sanat ögelerini müze haritası üzerinden arayabilir ve Fizmon tarafından geliştirilmiş, özel markanızı barındıran mobil uygulama sayesinde aradıkları ögenin konumuna doğrudan yönlendirilebilir.

Müzeniz, dışa vurduğundan daha fazlası. Fizmon tarafından Beaconlar ile donatılmış ögeler, Fizmon tarafından size ve markanıza özel tasarlanmış müze uygulaması aracılığıyla ziyaretçilerinize ses ve görüntü içerebilen zengin içerikler sunmakta.
Mobil anket özelliğiyle müzenizi daha iyi bir yer haline getirebilirsiniz. Mobil anket, ziyaretçilerinizin müzeniz hakkındaki düşünce ve görüşlerini toplayıp değerlendirmek için en kolay yoldur.

SEKTÖRLER

OFİS

Fizmon, Nesnelerin İnterneti ve mobilite yaklaşımı ile daha akıllı ve etkin alanlar yaratmaktadır. Akıllı toplantı odaları, mobil iş gücü ve ortaya çıkacak akıllı ofis alanları; Fizmon platformu ile yaratılabilecek yenilikçi çözümler olarak göze çarpmaktadır.

Fizmon, oda rezervasyonundan yoğunluk analizine kadar, toplantı odalarınızı yönetmeniz için kolay ve rahat bir çözüm sunar. Hangi toplantı odasının müsait olduğunu size anlık olarak gösterir ve ofisinizden çıkmadan toplantı odasını rezerve etme imkanı sağlar.
Fizmon tarafından tasarlanan mobil uygulamalar yalnızca toplantı odalarınızı koordine etmeyi değil, aynı zamanda sizi iç mekan navigasyonu özelliğiyle buluşma noktalarına ve toplantı odalarına kadar birebir yönlendirir. Özellikle büyük binalar ve karmaşık ofis düzenlerinde oldukça rahat bir biçimde belirli noktalara ulaşmanızı sağlar.
Fizmon’un Mobil Anket özelliğiyle çalışma alanınızı daha iyi bir yer haline getirin. Çalışanlarınızın ofisleri hakkında görüş ve düşüncelerini öğrenmenin en kolay yolu olan mobil anket, uygulama üzerinden olması ve doldurması çok kolay olması itibariyle ofisinizdeki daha fazla insanın katılımını ve geri dönüşünü sağlar.

SEKTÖRLER

ALIŞVERİŞ
MERKEZİ

Günümüzde alışveriş yapan herkes, online olarak da olsa mağazadan da olsa, kolaylıklar sunulmasını beklemektedir. Marka ismine sahip bir alışveriş merkezi uygulamasını indirdiklerinde ise, aradıkları bilgiye her yerden gerçek zamanlı olarak ulaşmak isterler.Fizmon tarafından geliştirilmiş alışveriş merkezlerine uygun mobil uygulama sayesinde, kullanıcılar otopark alanından aradıkları mağazaya iç mekan navigasyonu sayesinde rahatça ulaşabilir ve alışveriş merkezindeki etkinlik ve promosyanlardan haberdar olabilirler.
İnsan trafiği, bir alışveriş merkezi için çok önemli bir ölçü birimidir. Kira oranları, reklam tercihleri gibi birçok şey bu önemli faktöre göre düzenlenmektedir. Fizmon alışveriş merkezi uygulamaları, mikro lokasyon teknolojisi ile oyunlaştırma bakış açısını birleştirerek alışveriş merkezindeki insan trafiğini artırmayı hedefler.
Perakende sektörünün geleceği müşteri davranışı verilerine dayanmakta ve Fizmon Analytics modülü ile tam olarak bu verileri yakalıyor ve analiz ediyoruz.Fizmon Analytics, teknolojiyi bir ölçü birimi olarak alıp müşteri verilerini birçok farklı kanal üzerinden toplar.
Mikro lokasyon bazlı mesajlaşma, promosyon bildirimleri ve uygulama içi reklamlar gibi özellikler ile alışveriş merkezindeki perakendeciler için daha fazla gelir şansı yaratabilirsiniz.

SEKTÖRLER

HASTANE

Günümüzde alışveriş yapan herkes, online olarak da olsa mağazadan da olsa, kolaylıklar sunulmasını beklemektedir. Marka ismine sahip bir alışveriş merkezi uygulamasını indirdiklerinde ise, aradıkları bilgiye her yerden gerçek zamanlı olarak ulaşmak isterler.Fizmon tarafından geliştirilmiş alışveriş merkezlerine uygun mobil uygulama sayesinde, kullanıcılar otopark alanından aradıkları mağazaya iç mekan navigasyonu sayesinde rahatça ulaşabilir ve alışveriş merkezindeki etkinlik ve promosyanlardan haberdar olabilirler.
İnsan trafiği, bir alışveriş merkezi için çok önemli bir ölçü birimidir. Kira oranları, reklam tercihleri gibi birçok şey bu önemli faktöre göre düzenlenmektedir. Fizmon alışveriş merkezi uygulamaları, mikro lokasyon teknolojisi ile oyunlaştırma bakış açısını birleştirerek alışveriş merkezindeki insan trafiğini artırmayı hedefler.
Perakende sektörünün geleceği müşteri davranışı verilerine dayanmakta ve Fizmon Analytics modülü ile tam olarak bu verileri yakalıyor ve analiz ediyoruz.Fizmon Analytics, teknolojiyi bir ölçü birimi olarak alıp müşteri verilerini birçok farklı kanal üzerinden toplar.
Mikro lokasyon bazlı mesajlaşma, promosyon bildirimleri ve uygulama içi reklamlar gibi özellikler ile alışveriş merkezindeki perakendeciler için daha fazla gelir şansı yaratabilirsiniz.

SEKTÖRLER

STADYUM

Günümüzde alışveriş yapan herkes, online olarak da olsa mağazadan da olsa, kolaylıklar sunulmasını beklemektedir. Marka ismine sahip bir alışveriş merkezi uygulamasını indirdiklerinde ise, aradıkları bilgiye her yerden gerçek zamanlı olarak ulaşmak isterler.Fizmon tarafından geliştirilmiş alışveriş merkezlerine uygun mobil uygulama sayesinde, kullanıcılar otopark alanından aradıkları mağazaya iç mekan navigasyonu sayesinde rahatça ulaşabilir ve alışveriş merkezindeki etkinlik ve promosyanlardan haberdar olabilirler.
İnsan trafiği, bir alışveriş merkezi için çok önemli bir ölçü birimidir. Kira oranları, reklam tercihleri gibi birçok şey bu önemli faktöre göre düzenlenmektedir. Fizmon alışveriş merkezi uygulamaları, mikro lokasyon teknolojisi ile oyunlaştırma bakış açısını birleştirerek alışveriş merkezindeki insan trafiğini artırmayı hedefler.
Perakende sektörünün geleceği müşteri davranışı verilerine dayanmakta ve Fizmon Analytics modülü ile tam olarak bu verileri yakalıyor ve analiz ediyoruz.Fizmon Analytics, teknolojiyi bir ölçü birimi olarak alıp müşteri verilerini birçok farklı kanal üzerinden toplar.
Mikro lokasyon bazlı mesajlaşma, promosyon bildirimleri ve uygulama içi reklamlar gibi özellikler ile alışveriş merkezindeki perakendeciler için daha fazla gelir şansı yaratabilirsiniz.

FIZMON ANALYTICS

FİZİKSEL ALANLAR İÇİN
GOOGLE ANALİZFizmon Analytics, mekanınızda neler olup bittiğini ve müşteri / ziyaretçi davranışlarını anlamanıza yardımcı olur. Görünürlükten değer yaratır ve müşteri / ziyaretçileriniz ile sadakat oluşturur. Günümüzde tutunabilmek için alanınızdaki misafir ve müşterilerinizin yüksek beklentilerini karşılamanız gerekmektedir. Bir perakendeci iseniz Fizmon Analytics, var olan mağaza alanınız ile daha fazla kazanmanızı yardımcı olur. Fizmon Analytics, bir yerden bir yere gitmek için kullanılan yolları, uğrama / satın alma / vakit geçirme oranlarını gelişmiş ekranları aracılığıyla sizlere taşır. Fizmon Analytics ile e-ticaret sitelerinin sahip olduğu ölçülebilirlik değerlerini fiziksel mağaza ortamına taşır.

Fizmon Analytics, mekanınızda neler olup bittiğini ve müşteri / ziyaretçi davranışlarını anlamanıza yardımcı olur. Görünürlükten değer yaratır ve müşteri / ziyaretçileriniz ile sadakat oluşturur. Günümüzde tutunabilmek için alanınızdaki misafir ve müşterilerinizin yüksek beklentilerini karşılamanız gerekmektedir. Bir perakendeci iseniz Fizmon Analytics, var olan mağaza alanınız ile daha fazla kazanmanızı yardımcı olur. Fizmon Analytics, bir yerden bir yere gitmek için kullanılan yolları, uğrama / satın alma / vakit geçirme oranlarını gelişmiş ekranları aracılığıyla sizlere taşır. Fizmon Analytics ile e-ticaret sitelerinin sahip olduğu ölçülebilirlik değerlerini fiziksel mağaza ortamına taşır.

Fizmon Analytics mağazalar, alışveriş merkezleri, havaalanları ve fuar alanları gibi bir çok mekana uygulanabilir. Bütün karar verme mekanizmalarına gerekli veriyi sağlayarak kararlar için önemli bir içgörü oluşturur. Fizmon Analytics ile müşteri ve ziyaretçi davranışlarına görünürlüğü getiren, son teknoloji ve çok yönlü bir iç mekan analizi çözümü geliştiriyor ve sizlere sunuyoruz.

Bunların yanı sıra Fizmon Analytics istihdam, terfi ve etkinlik düzenleme kararlarınızı organize ve optimize etmenize yarayan çok güçlü bir araçtır. Düzenlediğiniz etkinliklerin hangilerinin başarıya ulaşıp hangilerinin başarıya ulaşmadığını görmenizi sağlar. En yoğun zamanları belirleyip kampanyalarınızın etkili olacağı zaman aralıklarını gözlemleyebilirsiniz. Sonuç olarak mekanınızın performası ve nasıl işlediği hakkında net ve gerçek verilere dayanan bir fikre ulaşmış olur, aynı zamanda kritik performans göstergelerinizi olumlu yönde etkileme şansını yakalamış olursunuz.

FIZMON ANALYTICS
İLE HANGİ BİLGİLER
TOPLANABİLİR ?

Dünya üzerindeki bütün veriler, düzgün bir şekilde değerlendirilip açık, kesin ve eyleme geçirilebilir bir biçimde ifade edilememediği takdirde işe yaramaz ve anlamsızdır. Fizmon Analytics ile kolayca ölçülüp analiz edilebilen bilgileri arasında yer alan faktörler aşağıda göründüğü sıralanmaktadır;
  • Mekan boyunca gözlenebilecek tüm insan akışı
  • Civardaki insan akışının gerçek mekan ve alan ziyaretlerine dönüşme oranları
  • Tekrardan gelen ziyaretçi oranları ile birlikte sadakat ölçümü
  • Pazarlama etkileri ve yatırımdan alınan geri dönüş oranları
  • Ziyaretçi süreleri ve bağlılığı
  • Mekan içi satış oranları ve bunu tetikleyen faktörler
  • Tercih edilen gezinti yolları
  • Bireysel ve takım olarak mağaza performansları

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Daha fazla bilgi edinmek, soru sormak, öneride bulunmak veya bir sorun bildirmek istiyorsanız bizimle temasa geçin.
Aşağıdaki adres ve telefon bilgilerini kullanarak veya formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.